Туристичні маршрути

Previous Next

Паломницький маршрут Рівне – Верхів - Острог – Межиріч - Рівне

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

     З м. Рівне туристи долають 30 км. шлях до с. Верхів. Тут можна відвідати Свято-Вознесенську церкву, побудовану в 1870 році.

     Після відпочинку на березі ставу в селі Верхів, на туристів чекатиме старовинний Острог. Нині Острозький край – один з небагатьох в Україні, багатий на визначні місця. В Острозі цікавими для туристів будуть Державний історико-культурний заповідник, музей книги та друкарства, Національний університет «Острозька академія», нумізматична виставка, Богоявленський собор та Римо-католицький костел.

 

     Наступним пунктом подорожі є село Межиріч, яке дозволяє ще більше зануритись в первозданну атмосферу минулих віків. У Межирічах, знаходиться Свято-Троїцький чоловічий монастир – фортеця XV- XVIII cт. Його історія оповита легендами. Монастир вважається одним з найдавніших оборонних монастирів України. І хоча подорожнім він скидається на казковий замок, за його стінами протікає смиренне чернече життя. Зараз він є місцем постійного паломництва прочан і туристів як з усієї України та із – за кордону. Тут можна здійснити екскурсію, а також відвідати богослужіння у Свято-Троїцькій церкві. В монастирі зберігається родова ікона князів Острозьких - Межиріцька Богородиця першої третини XVI ст., що з давніх часів вважається чудотворною.

© 2016 Відділ культури і туризму Острозької районної державної адміністрації.
Всі права застережено.

Search