ансамбль "Вулик"

Ансамбль народної музики «Вулик»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

керівник народного аматорського ансамблю народної музики «Вулик» 
Безюльов Тарас Миколайович

Ансамбль народної музики «Вулик» був заснований 1995 році, директором школи, скрипалем Миколою Безюльовим, який зумів організувати дружній колектив музикантів - однодумців.

З 2000 року ансамблем керує Тарас Безюльов, він ввів до складу ансамблю сопілку, цимбали та контрабас. Поступово, з часом колектив збільшувався, вдосконалював свою виконавську майстерність. За роки існування репертуар народного ансамблю постійно збагачувався різножанровістю. Це інструментальні твори, авторські композиції, сольні твори для сопілки, флейти Пана, цимбал та голосу. В 2009 році ансамблю «Вулик» присвоїли звання «народний аматорський». Він налічує 7 постійних учасників. До складу ансамблю входять: скрипка I і II , сопілка І і ІІ, цимбали, баян, контрабас. До колективу на концерті виступи періодично запрошуються виконавці на скрипці-альт, кларнеті, вокальне соло. Епізодично використовуються наступні інструменти: ліра, бухало, дримба та ін..

Репертуар ансамблю нараховує більш як 20 творів і складається з обробок українських народних пісень і танців, гуцульських і молдавських мелодій, фантазій, оригінальних творів українських композиторів. Своєрідна організація роботи спрямована на задоволення духовних потреб людини. Ансамбль став постійним учасником народних свят, концертів, районних оглядів. Ні один концерт який проходив в районному будинку культури, на території  Оженинської, Хорівської, Розвазької сільських рад не проходив без участі цього колективу.

Основною метою ансамблю народних інструментів «Вулик» є нести до людей мальовничість і неповторність української музики, традиції, нові форми музикування, наповнити неоціненний скарб духовності.

© 2016 Відділ культури, молоді та спорту Острозької районної державної адміністрації.
Всі права застережено.

Search